تشریفات عروسی

اگر مراسم عقد یا عروسی شما نزدیک است و دلتان میخواهید یک شب خاص و رویایی داشته باشید ما به شما ایده های جالب برای تشریفات عروسی پیشنهاد می کنیم و شما می توانید بر اساس فضایی که انتخاب کردید همه یا تعدادی از آن ها را اجرایی کنید.سعی کنید تا آنجا که می توانید برگزاری مراسم خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا با خیالی راحت از جشن و مراسم خود لذت ببرید.

تشریفات عروسی

ورودی باغ یا سالن

بدون شک یکی از خاص ترین و مهم ترین قسمت برای تشریفات عروسی می باشد چون میهمانان شما برای حضور در مراسم جشن اولین قسمتی که می بینند

می باشد و شاید گفت انرژی  و هیجان میهمانان شما بیشتر  می شود اگر ورودی باغ یا سالن شما زیبا و شیک باشد.

تشریفات عروسی

دیزاین میز ها و صندلی سالن

گرم و پر هیجان بودن یا سرد و بی انرژی بودن مراسم به مهمترین عاملی که بستگی دارد به چیدمان داخل سالن می باشد .تا جای ممکن باید فاصله صندلی و میزها به اندزه باشد نه خیلی دور از هم  که احساس صمیمیت نداشته باشندو نه خیلی نزدیک که میهمان ازادی کمتر و احساس خفگی کنند.

 

تشریفات عروسی

جایگاه عروس و داماد

میهمانان ویژه این جشن عروس خانم و آقای داماد هستند .جایگاه آنان باید متفاوت باشند و دیزاین و چیدمان خاصی برای آن در نظر گرفت یا به قول عامیانه باید توی چشم باشد.

تشریفات عروسی

محل برش کیک

یکی از مراسم ها و رسم و رسوماتی که در جشن عقد و عروسی وجود دارد برش زدن کیک توسط عروس و داماد می باشدخیلی  از میهمانان دوست دارند این مراسم را ببینند پس بهتر است این جایگاه زیبا و با موقعیت خوب طراحی و قرار گیرد.

هر تشریفات عروسی این ایده ها را متفاوت انجام می دهد,پس با دقت و حوصله  نحوه اجرا این ایده ها را بپرسید  تا بتوانید بهترین ها را انتحاب کنید.