تشریفات عروسی عقیق

تشریفات عروسی

 

پیوند زناشویی مقدس ترین  و زیباترین اتفاق زندگی هر فرد می باشد و هرکس سعی دارد این اتفاق مهم و زیبا را به بهترین شکل برگزار کند.امروزه باغ تالار ها ,سالن ها ی لوکس و لاکچری زیادی سعی در این دارند که بتوانند شب خاطره انگیزی برای عروس و داماد و میهمان های آنها فراهم کنند.

تشریفات عروسی عقیق یکی از  بهترین گزینه ها برای برگزاری مراسم های عروسی و عقد ,جشن های  تولد ,مراسم حنابندان و …..می باشد.

تشریفات عروسی عقیق را بیشتر بشناسید

شب عروسی یکی از مهمترین شب های زندگی هر شخصی می باشد که اگر با برنامه ریزی دقیق انجام شود خاطره انگیز ترین  و فراموش نشدنی ترین شب برای عروس و داماد و میهمانان می شود.تشریفات عروسی عقیق هم برای همه عروس داماد ها برنامه ویژه ای دارد

لحظه ای در ذهن خود تصور کنید برای انتخاب یک باغ ۵۰ تا گزینه متفاوت داشته باشید این امکان باعث میشود مطابق با سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

تشریفات عقیق با در اختیار داشتن ۵۰ باغ در نظردارد سلایق گوناگون را دربرگیرد و عروس و داماد های عزیز امکان انتخاب بهترین را داشته باشند.

اگر  میخواهید مراسم عقد خود را برگزار کنید ما برای شما بهترین سفره های عقد را در نظر گرفتیم.سفره های عقد زیبا و جالب که هر کدام

در آن نهایت خلاقیت بکار برده شده است.

منوی غذا ، موزیک ، فیلم برداری و عکاسی ، ماشین عروسی ، پذیرایی انواع میوه ، شیرینی، آبمیوه بستنی و نوشیدنی گرم و   . طراحی های روز نور پردازی، حریر آرایی، گل آرایی، شمع آرایی، آتش بازی و به روز ترین سفره های عقد و مدرنترین سازه های دکوراتیو هم در خدمات تشریفات عقیق قرار میگیرد با تشریفات عروسی عقیق می توانید با خیالی آسوده از مهمترین اتفاقات های زندگی خود نهایت لذت را ببرید.

گالری تصاویر تالار تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

تالار تشریفات عروسی عقیق

اگر در حال تدارک برنامه ریزی برای عروسی خود هستید این نکته مهم را مدنظر داشته باشید که حتما میبایست در انتخاب ماشین عروس و تزیین آن نهایت ذوق و سلیقه را به کار ببرید.

گالری تصاویر ماشین عروس

تشریفات عروسی

تالار تشریفات عروسی عقیق

ایده های بسیار زیبا برای گل آرایی ، شمع آرایی ، تزئین میز میهمانان ، طراحی میزشام عروس و داماد و تکنیک های مدرن و شیک سفره آرایی

گالری تصاویر میز میهمانان

تشریفات عروسی

تالار تشریفات عروسی عقیق

ایده های خلاقانه تزئینات سالن شام عروسی که میتواند به خاص تر کردن مراسم عروسیتان کمک کند.

گالری تصاویر سالن های شام

تشریفات عروسی

تالار تشریفات عروسی عقیق

گزینه های بسیار زیادی برای دیزاین و طراحی نمای سالن ها وجود دارند که یکی از ملاک های مهم انتخاب یک تالار عروسی ایده آل میباشد.

گالری تصاویر نمای سالن ها

تشریفات عروسی

باغ تالار تشریفات عروسی عقیق

گل ها همیشه بهترین راه برای تزئین نمای باغ عروسی میباشند، استفاده از آلاچیق های دنج ، آب نماها و … نیز دراین زمینه کمک بسیاری میکنند.

گالری تصاویر نمای باغ ها

تشریفات عروسی

تالار تشریفات عروسی عقیق

هر یک از اجزای سفره عقد معنای خاصی دارند پس اگر دوست دارید سفره عقدتان زیباتر به نظر برسد باید در طراحی آن دقت خاصی داشته باشید.

گالری تصاویر سفره های عقد

اطلاعات تماس تشریفات عروسی عقیق

 

آدرس :

تهران – احمد آباد مستوفی – مجموعه تالار تشریفات عروسی عقیق

ایمیل :

ایمیل: info@tashrifataghigh.com

دفتر نیاوران :

۰۲۱۲۲۷۰۷۰۱۹ – ۰۲۱۲۲۷۰۷۰۰۳

تلفن همراه :

۰۹۱۲۳۴۶۱۳۲۷

فکس :

۰۲۱۲۲۷۰۷۱۸۶