تشریفات لاکچری
چگونه یک تشریفات لاکچری برای مراسم عروسی خود داشته باشیم
خرداد ۷, ۱۳۹۴
انتخاب بهترین زمان برگزاری عروسی
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸

چگونه یک مراسم سالگرد ازدواج خاطره انگیز داشته باشیم

تزیین سالگرد ازدواج

یک مراسم سالگرد ازدواج بیادماندنی را خلق کنیم

سالگرد ازدواج نیز از جمله تاریخ های مهم برای همه ی خانم هاست. این که بسیاری از خانم ها برای این روز برنامه های ویژگی در نظر می گیرند به دلیل اهمیت داشتن تاریخ ها و روزهای مهم در ذهن آن هاست. بسیاری از مردان و البته امروزه گروهی از زنان شاغل در بیرون از منزل به دلیل مشغله های بسیار زیاد، ممکن است این تاریخ را فراموش کنند. اما اکثرا برای این زمان برنامه ریزی های خاص خود را دارند.

ایده هایی برای تاریخ سالگرد عروسی برای زوج ها

همیشه نیاز نیست تا بهترین ها را فراهم کنید. همیشه نیاز نیست تا بیشترین هزینه و بهترین محل یا بهترین تالار تشریفات عروسی را برای برگزاری رویدادهای مهم زندگی خود داشته باشید. گاهی اوقات با در کنار هم بودن و انجام یک سری کارهای ساده می توان بهترین خاطرات را ساخت. ما در این جا می خواهیم ایده های جذابی را که در سراسر دنیا برای این روز افراد انجام می دهند را برای شما بیان کنیم. شما می توانید با توجه به نوع فرهنگ، اعتقادات و سلیقه ی خود از بین آن ها انتخاب کنید.

سالگرد عروسی

 

منوی شب عروسی خود را بازسازی کنید

سعی کنید اولین وعده غذایی خود را با همسرتان بازسازی کنید. با هم کار کنید تا دستورالعمل ها را انتخاب کنید، به خرید مواد تشکیل دهنده بروید و به عنوان یک تیم آشپزی عمل کنید. شام عروسی من شامل سالاد گوجه فرنگی زیبا و مرغ و دسر بود. این دستور پخت، چیزی نیست که من به طور معمول وقت شما را برای تهیه آن در خانه بگیرد. تهیه آن با همسر قطعا یک چالش سرگرم کننده است. برای کسانی که واقعا می خواهند سنگ تمام بگذارند یک ایده دیگر می تواند این باشد که سعی کنند دوباره کیک عروسی خود را بازسازی کنند.

اگر شما مراسم ازدواج نداشته اید، برای جشن سالگرد ازدواج ، سعی کنید طبق آنچه که در اولین بار در منزل کنار هم غذا خورید و با هم بودن را تجربه کرده اید عمل کنید. پخت و پز، به طور کلی، ایده بسیار سرگرم کننده و ارزانی است که شما همیشه باید در نظر بگیرید. اگر هنوز مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید، یک دستور ویژه جدید پیدا کنید یا از سرویس های آنلاین برای برنامه ریزی غذا استفاده کنید. پایان نیمه شب را بر روی مبل و در کنار هم به تماشای اولین فیلم که با هم دیدید، بپردازید. البته می توانید هر فیلم مورد علاقه ی دیگری را نیز انتخاب کنید.

 

اولین تاریخ دیدار خود را بازسازی کنید

تاریخ اولین دیدار من با شوهرم در رستوران بود که در کنار هم ساندویچ فست فود خوردیم. بعد از آن در کنار هم به خیال پردازی پرداختیم. از آن زمان، رستوران تعطیل شد، و جایی که ما بعد از آن به خیال پردازی و صحبت پرداخیم نیز، دیگر قابل دسترسی نیست. شاید بزرگترین مانع این است که ما اکنون کیلومترها از جایی که برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردیم، فاصله داریم! با این وجود، حتی اگر ما نمی توانیم دقیقا اولین تاریخ خودمان را بازسازی کنیم، می توانیم به یک رستوران مشابه برویم. می توانیم همان ساندویچ یا مشابه آن را سفارش بدهیم و دوباره به تماشای آسمان بپردازیم و در آغوش هم خیال پردازی کنیم. اولین دیدارها و تاریخ های اول معمولا ارزان هستند، بنابراین شما می توانید این خاطرات را با قیمت مناسب بازسازی کنید.

مراسم سالگرد ازدواج

 

بازسازی خاطرات و برنامه ریزی برای عکس های زیبا و دو نفره

لیستی از برخی از مکان های مورد علاقه خود را در اطراف شهر ایجاد کنید، دوربین خود را آماده کنید، به این مکان ها بروید و عکس بگیرید. به مکان هایی بروید که معنای خاصی برای شما دارند. شاید شما بتوانید در محل اولین دیدار یا جایی که در آن ازدواج کرده اید، متوقف شوید. از یک عابر بخواهید که چند عکس از شما بگیرد. یک ایده دیگر این است که هر ساله در سالگرد ازدواج عکس خود را با هم به اشتراک بگذارید. آلبوم سالگرد عروسی را برای این خاطرات ویژه نگه دارید.

 

یک فولدر از آهنگ های مورد علاقه و خاطره انگیز خود و همسرتان را بسازید

یک CD از تمام آهنگ هایی که در رابطه ی شما معنی دار و خاطره انگیز بوده را ایجاد کنید. می توانید برای تفریح و گوش دادن به جای ویژه ای بروید. خاطراتی را که به آهنگ ها مرتبط می شوند با یکدیگر به اشتراک بگذارید. شما حتی می توانید با این آهنگ های بیاد ماندی در کنار همسرتان برقصید و شبی زیبا برای خودتان بسازید.

 

چیز جدیدی بسازید

شوهرم و من فقط چهارمین سالگرد ازدواج خودمان را جشن گرفتیم. و با این حال، دوباره به یک رستوران رفتیم که عالی بود. اما ناهار چیزی جدید و یا بسیار هیجان انگیزی نبود. بنابراین برای سال آینده، ما تصمیم گرفتیم برای سوار شدن بالون هوای گرم را انتخاب کنیم. بله، این یک تجربه گران است، اما ما در حال برنامه ریزی برای انجام دادن آن در سال آینده، هستیم. از آن جایی که هر فردی دوست دارد تا در زندگی تجربه های جدیدی داشته باشد، می توانید با همسرتان مشورت کنید و ببینید که چه چیزی برای شما آرزوی زیبای دو نفره است. آن را برای روز سالگرد ازدواج خود برنامه ریزی کنید و در نهایت یک تجربه جدید دو نفره را رقم بزنید.

 

دیدن فیلم عروسی و مراسم های خاص در کنار هم

من فکر نمی کنم من تا به حال ویدئو عروسی خودم را تماشا کرده باشم. صادقانه بگویم، من حتی مطمئن نیستم که آن را دارم یا نه. اما اگر بخواهید می توانید آن را تماشا کنید. سالگرد شما فرصتی عالی برای یادآوری روزها، لحظه ها و خاطرات خاص هستند، بنابراین گرد و غباری را که روی فیلم عروسی نشسته پاک کنید و دوباره با هم فیلم آن روز را تماشا کنید. اگر آن فیلم را ندارید، شاید ویدیویی از تعطیلاتی که در آن زمان گرفته اید یا یک زمان به یاد ماندنی دیگر را داشته باشید. اگر هیچ یک را ندارید، می توانید آلبوم عروسی خود و یا تصاویر خود را که در طول سال های با هم بودن گرفته اید، مرور کنید.

 

هدیه خود را با تعداد سال های گذشته ترکیب کنید

اگر این پنجمین سالگرد عروسی شما باشد، پنج گل رز را به همسرتان هدیه بدهید. اگر پیوندتان ۱۰ ساله شده است، یک ماساژ ۱۰ دقیقه ای برای او ترتیب بدهید. سعی کنید که متفکرانه و سرگرم کننده باشد. یک بازی را از تعداد سال ها استخراج کنید و همچنین ببینید که چه طور می توانید هدیه ای با خلاقیت را ایجاد کنید.

سالگرد ازدواج

 

هدایای جالب به هم بدهید

برای سال های اول هدایای ساده بسیار زیبا هستند. معمولا در سال های اول هزینه زیاد مهم نیست و بیاد هم بودن پر رنگ تر و زیبا تر است.  تا آن جایی که می توانید حتی روی کاغذ چیزی بنویسید، و به او هدیه دهید. لوازم التحریر همسرتان را سفارشی و با نام خود او و رنگ دلخواه ایجاد کنید. یک کتاب، نامه عشقانه و یا هر چیز دیگری با کاغذ ایجاد کنید و به او تقدیم کنید. لازم نیست که گران باشد. اگر چندمین سالگرد ازدواج را جشن می گیرید می توانید از تکنولوژی های مدرن استفاده کنید. به عنوان مثال، برای چهارمین سالگرد، هدیه مدرن می تواند یک تکنولوژی جدید و یا حتی کمی گران قیمت باشد. اگر شما علاقه مند به این هدیه ها هستید، در اینجا یک لیست مفید از هدایای سنتی و مدرن سالگرد سالیانه است.

 

فقط با هم باشیم

مرخصی بگیرید و روز را در کنار همسرتان سپری کنید، تلفن را خاموش کنید، ایمیل خود را چک نکنید، فقط زمان با کیفیتی را در کنار یکدیگر صرف کنید. زمانی زیبا را برای یکدیگر بسازید. هر ایده ی خلاقانه ای که دارید با همسر خود در میان بگذارید و در آن روز با اجرای آن هر دو لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *