ویژگی های کیک عروسی و نامزدی

ویژگی های کیک عروسی و نامزدی با سایر کیک ها متفاوت است. کیک عروسی یا کیک تولد و نامزدی یکی از مواردی است که با توجه به نوع این مراسم ها، فاکتورهای زیر باید در نظر گرفته و انتخاب صورت گیرد. قبل از انتخاب کیک مراسم عروسی حتما با همسر خود مشورت کنید و بر روی تعداد میهمانان و رنگ و .. به تفاهم برسید تا زمان کمتری از شما گرفته شود.

گل آرایی کیک تشریفات عزوسی

ما در این جا برای انتخاب یک کیک عروسی یا مراسم نامزدی به شما راهنمایی های را می دهیم.

مدل کیک عروسی شیک 

  • وزن

به ازای هر میهمان ۱۱۰ گرم باید در نظر گرفته شود.

مدل کیک عروسی یک طبقه

  • رنگ

انتخاب رنگ با توجه به تم عروسی و به سلیقه ی عروس و داماد بستگی دارد.

کیک نامزدی 2016

  • توجه به تعداد طبقات کیک

معمولا سه طبقه یا بیشتر انتخاب می شود. به این دلیل که هم زیبا تر و شیک تر است و هم کمتر از این تعداد طبقات جلوه ی خود را ندارد.

قیمت کیک نامزدی

  • طعم کیک

بستگی به سلیقه عروس و داماد از طعم های مورد نظر آن ها انتخاب می شود. اما طعم خوب آن بستگی به انتخاب یک شیرینی فروشی خوب دارد. که البته ما در انتخاب آن به بهترین نحوه عمل می کنیم. برای جلوگیری از شل شدن کیک از ماکت کیک عروسی می توان استفاده کرد.

کیک نامزدی جدید

  • انتخاب کیک از بهترین شیرینی فروشی ها

درست است که قبل از هر چیزی ظاهر کیک است که توجه همه را به خود جلب می کند اما داشتن ظاهر زیبا بدون طعم خوب قطعا جذابیتی ندارد. پس انتخاب از بهترین شیرینی فروشی ها مهم است و قبل از مراسم یک زمان را برای تست کردن طعم کیک قرار دهید تا علاوه بر ظاهر مزه ی خوب آن برای همه خاطره ای به یاد ماندنی باشد.

مدل کیک نامزدی

  • تزیین و گل آرایی کیک نامزدی یا عروسی

باید کیک شما و ظاهر آن به مراسم شما از همه نظر سازگاری داشته باشد مخصوصا اگر مراسم شما نامزدی است باید به تم خود دقت کنید و کیک را متناسب با آن انتخاب کنید.

کیک نامزدی 2016 جدید

  • انجام مراسم خاص

برای این که کیک توسط عروس و داماد بریده شود، می توان یک مراسم خاص داشت برای مثال آتش بازی یا رقص نور های متفاوت و همچنین در یک محل متفاوت که از قبل در نظر گرفته و تزئین شده است این مراسم انجام شود.

مدل کیک نامزدی

مدل کیک عروسی جدید

می توانید کیک مورد نظر خود را از قبل برای تشریفات عروسی انتخاب کنید و یا این که از ژورنال استفاده نماید. در این جا نیز ما چند مدل برای شما به نمایش می گذاریم که می توانید انتخاب کنید. البته استفاده از مدل های جدید ژورنال ما بهتر است چون هر ماه به روز می شود.

کیک عروسی ایرانی جدید

مدل کیک عروسی جدید

مدل های کیک عروسی جدید

وزن کیک عروسی

کیک عروسی 2017

مدل کیک نامزدی

کیک نامزدی فانتزی

بهترین کیک عروسی در تهران

کیک عروسی شیک

کیک عروسی

سفارش کیک عروسی در تهران

کیک نامزدی دو طبقه