تشریفات عروسی عقیق

تشریفات عروسی

 

پیوند زناشویی مقدس ترین  و زیباترین اتفاق زندگی هر فرد می باشد و هرکس سعی دارد این اتفاق مهم و زیبا را به بهترین شکل برگزار کند.امروزه باغ تالار ها ,سالن ها ی لوکس و لاکچری زیادی سعی در این دارند که بتوانند شب خاطره انگیزی برای عروس و داماد و میهمان های آنها فراهم کنند.

تشریفات عروسی عقیق یکی از  بهترین گزینه ها برای برگزاری مراسم های عروسی و عقد ,جشن های  تولد ,مراسم حنابندان و …..می باشد.

تشریفات عروسی عقیق را بیشتر بشناسید

شب عروسی یکی از مهمترین شب های زندگی هر شخصی می باشد که اگر با برنامه ریزی دقیق انجام شود خاطره انگیز ترین  و فراموش نشدنی ترین شب برای عروس و داماد و میهمانان می شود. تشریفات عروسی عقیق هم برای همه عروس داماد ها برنامه ویژه ای دارد.

لحظه ای در ذهن خود تصور کنید برای انتخاب یک باغ ۵۰ تا گزینه متفاوت داشته باشید این امکان باعث میشود مطابق با سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

تشریفات عقیق با در اختیار داشتن ۵۰ باغ در نظردارد سلایق گوناگون را دربرگیرد و عروس و داماد های عزیز امکان انتخاب بهترین را داشته باشند.

اگر  می خواهید مراسم عقد خود را برگزار کنید ما برای شما بهترین سفره های عقد را در نظر گرفتیم. سفره های عقد زیبا و جالب که هر کدام در آن نهایت خلاقیت بکار برده شده است.

بهترین تشریفات عروسی در تهران

منوی غذا ، موزیک ، فیلم برداری و عکاسی ، ماشین عروسی ، پذیرایی انواع میوه ، شیرینی، آبمیوه بستنی و نوشیدنی گرم و   . طراحی های روز نور پردازی، حریر آرایی، گل آرایی، شمع آرایی، آتش بازی و به روز ترین سفره های عقد و مدرنترین سازه های دکوراتیو هم در خدمات تشریفات عقیق قرار میگیرد با تشریفات عروسی عقیق می توانید با خیالی آسوده از مهمترین اتفاقات های زندگی خود نهایت لذت را ببرید.

تالار تشریفات و تشریفات عروسی عقیق با داشتن یک رزومه خوب و عالی در کنار شماست تا بهترین ها را برایتان رقم بزند.

تشریفات عروسی و مجالس عقیق با آگاهی از استعداد ها و توانایی های اعضای تیم کاری خود و استفاده مطلوب از این توانایی ها، نتیجه بهتری را در برگزاری مجالس رقم زده است.

هدف تالار تشریفات عقیق رقم زدن خاطراتی زیبا و دلنشین و جلب رضایت عروس و دامادهای عزیز و میهمانان گرامی است.

تشریفات مجالس عقیق، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با کادری مجرب و حرفه ای آغاز کرده و تا کنون با برگزاری بهترین مجالس عروسی، حنابندان، عقد، تولد، سالگرد ازدواج و … سعی در جلب رضایت و تداعی زیباترین خاطرات در ذهن مشتریان داشته است.

در سال های اخیر، استقبال عروس و دامادها از باغ تالارها به شدت افزایش یافته است. زیبایی، راحتی، فضای دلباز و امکان اجرا کردن ایده های جدید و زیبا در باغ تالارها را می توان از عمده ترین دلایل ترویج آن ها در این سال ها دانست.

تشریفات عروسی و تالار تشریفات عقیق با کسب گواهینامه های همواره در ارائه خدماتی با کیفیت اقدام نموده است. انتخاب تشریفات عروسی و مجالس عقیق با برنامه ریزی های منظم و طرح ایده های زیبا باعث آرامش عروس و داماد ها در طول برگزاری مراسم خواهد شد و این امکان را به آن ها می دهد تا ضمن رسیدگی به امور شخصی از برگزاری مراسم خود لذت ببرند و به انتخاب خود در این مورد اطمینان داشته باشند.

فضای آزاد و دلباز باغ تالار تشریفات عقیق، چیدمان و دیزاین ورودی، نورپردازی لایت و مهم تر از همه پرسنل مجرب و خوش برخورد در بدو ورود، نظرها را به خود جلب می کند و هم چنین فضای جداگانه مناسب پارکینگ، از دیگر عواملی است که باعث آسایش خاطر میهمانان عزیز خواهد شد.

پذیرایی از میهمانان

برنامه ای که یک ارائه دهنده ی تشریفات عروسی برای پذیرایی از میهمان دارد، بسیار متنوع است. در این میان با توجه به نوع درخواست افراد از انواع موارد زیر استفاده می شود:

پیش غذا و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی

انواع دسرها و نوشیدنی

میوه و شیرینی های متنوع

و …

از آن جایی که در هر مراسمی ، میهمان و پذیرایی از او در جایگاهاول برای میزبان قرار دارد، بنابراین انواع خاصی از پذیرایی ها انجام می گیرد. از آن جایی که غذاهای ایرانی بسیار خاص بوده و با ذائقه ی افراد نیز سازگاری بیشتری دارندف لیستی متنوع از انواع غذاهای ایرانی از نقاط مختلف کشور در برنامه و کترینگ عروسی وجود دارد.

از جهتی در کنار هر پذیرایی، تزئینات زیبای آن نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. به همین دلیل است که از ظروف زیبا و شیک در کنار میوه و شیرینی و غذای درجه یک استفاده می شود. در تزئینات به پوشش صندلی هایی که میهمانان بر روی ان ها قرار می گیرند نیز توجه نموده ایم و با توجه به درخواست شما از انواع تزئینات و گل آرایی استفاده می کنیم.

در تالار تشریفات عقیق می توانید در مراسم خود با سرو پیش غذا یا فینگر فودها و هم چنین نوشیدنی ها و دسرهای کافئین دار انرژی و نشاط میهمانان را برای ادامه مراسم در حد مطلوب نگه دارید. البته باید به این نکته توجه داشت که فینگر فودها و پیش غذاها نباید اشتهای فرد را برای غذای اصلی کور کند و یا او را سیر نگه دارد.